Kdo jsme

... a proč právěVIVIDmarketing?

vivid [ˈvɪvɪd] = živý, barvitý, jasný, svěží, intenzivní >>> přesně to vystihuje naše služby, přístup a naši celkovou práci.

Ing. Vendula Pěluchová
Ing. Vendula PěluchováMarketing
Marketing je pro mě prací, i koníčkem. Jeho rozmanitost mi tak dává možnost věnovat se on-line i off-line aktivitám. Co mě ovšem nejvíce naplňuje, je zpracování kompletní marketingové strategie klienta a uvedení do praxe. Málo pracovních okamžiků vám udělá větší radost než to, když jsou vaše nápady a jejich realizace úspěšné a trvají i několik let. Příkladem je třeba OC Breda & Weinstein, kde jsem měla možnost zaštítit slavnostní otevření a nastavení některých eventů, které se konají dodnes. Kromě marketingu veškerý můj čas pohltí má úžasná rodina a taky sport.
Kamil Vágner
Kamil VágnerWeb / E-shop / IT podpora
Můj profesní začátek v r. 1994 se zaměřoval hlavně na auta a lakování. Postupně jsem se vzdělával v oblasti IT a od roku 2001 se plně věnuji čistě tomuto oboru. Hlavní zaměření na podporu malých a středních firem- specializace na služby spojené se školením, implementacemi software a kompletním outsourcingem firem. V roce 2010 jsem rozšířil aktivity o e-shopy. Na čem si zakládám? Na kompletním dodání služeb a budování pevných vazeb mezi menšími firmami pro zabezpečení pružné a efektivní komunikace. Jakmile jsem tzv. off-line, relaxuji s rodinou, věnuji se svým čtyřnohým miláčkům, zvelebování zahrady, výletům. Přehled veškerých mých aktivit najdete na www.rekam.cz